AIVA 9001 sandėlių prekių apskaitos modulis leidžia automatizuoti visas sandėlio pagrindines funkcijas: prekių pajamavimą, išdavimą, vidinį perkėlimą, grąžinimą, nurašymą, inventorizaciją, konsignacija, logistika, dokumentų bei gauti sandėlių likučių ir prekių judėjimo ataskaitas.

 

Naudojant sandėlio modulį kartu su kitais AIVA 9001 moduliais atsiranda papildomos galimybės

·        pajamavimas iš tiekėjų užsakymų

·        Pajamavimas iš klientų užsakymų

·        Pajamavimas iš gamybos paskyrų ir automatinis medžiagų nurašymas

·        PVM sąskaitos faktūros spausdinimas iš klientų užsakymu, tame tarpe internetinių, su automatinio surinkimo galimybe

·        Prekių logistikos valdymas tarp centrinio sandėlio ir parduotuvių ir tarpo parduotuvių

Kitos funkcijos:

Programa gali paskaičiuoti ir atspausdinti išvežimo dokumentuose pakuotės svorį išvežamoms prekėms.

 

Pajamuojant prekes galima įvesti ar programiškai suformuoti prekės brūkšninius kodus ir lipdukus prekėms su kokiu norima lipduko šablonu.

 

PVM sąskaitos faktūros gali būti spausdinamos tiek standartinės , tiek pritaikant jų dizainą savo įmonės poreikiams. Numatyti PVM sąskaitų faktūrų spausdinimo režimai vidaus ir eksporto rinkoms.

Galimybė išsiųsti sąskaitą tiesiogiai iš programos elektroniniu paštu. 

 

PVM sąskaitų faktūrų fiziniam sutikrinimui realizuota brūkšninių kodų technologija,-ant sąskaitų spausdinamas brūkšninis kodas, kurį vėliau skenuojant skeneriu programa atžymi, kad sąskaitą fiziškai yra buhalterijoje.

 

Numatyti įvairūs pajamavimo režimai,- pasirenkant prekes iš katalogo, įvedant prekių pavadinimus, iškomplektuojant prekę į sudedamąsias dalis, pagal užsakymus tiekėjams, pagal klientų užsakymus.

 

Prekių surinkimas vidiniam perkėlimui ir išdavimui skeneriu arba kaupikliu. Prekių ir gaminių gamyboje inventorizacija kaupikliu.

 

 

6   priežastys kodėl verta diegti AIVA Sandėlių apskaitos sistemą

 1)     AIVA 9001“ Sandėlio apskaitos programos privalumas, kad ji su duomenų baze gali dirbti internetu. Tai ypač aktualu, kada įmonės sandėliai yra ne vienoje vietoje, arba kai įmonės buhalterinę apskaitą veda buhalterinių paslaugų įmonė ar ateinantis buhalteris.

 2)     Kitas programos privalumas, kad joje integruota brūkšninių kodų technologija. Užpajamuotoms prekėms  galima atsispausdinti lipdukus su brūkšniniais kodais. Parduodant ar išduodant iš sandėlio, galima prekes skenuoti jų surinkimui į faktūrą.

   3)     Dirbant kartu  su buhalterinės apskaitos moduliu,-pajamuojant ir išduodant prekes buhalterinės sąskaitos prisiskiria automatiškai ir sandėlio apskaitos dokumentai patenka į buhalterinę

apskaita, todėl šioms funkcijoms nereikalingas buhalteris, - visas pajamavimo ir išdavimo operacijas gali atlikti sandėlininkas

4)     Dirbant kartu su komercijos, mažmeninės prekybos moduliais bei e-parduotuve, klientų užsakymų duomenis programa panaudoja išdavimo dokumentų formavimui, todėl sumažėja darbo apskaitininkams bei sandėlininkui, išvengiama duomenų įvedimo klaidų. Informacija apie išduotas  pagal klientų užsakymus prekes matoma pardavimo vadybininkams

 5)     Dirbant kartu su Tiekimo moduliu, Užsakymų tiekėjams duomenis panaudojami prekių ir medžiagų pajamavimui, todėl sumažėja darbo sandėlininkui ir apskaitininkams, bei išvengiama prekių įvedimo0 į sistemą klaidų. Informacija apie išpildytus tiekimo užsakymus matoma tiekimo vadybininkams

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Prekių apskaitos sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt