AIVA SISTEMA įkurta 1990 metais. Nuo pat įkūrimo pagrindinė firmos veikla buvo programavimas ir automatizuotų sistemų kūrimas bei diegimas.

1991 m. pirmieji šalyje pradėjome teikti Interneto ryšio paslaugas-pradžioje tik elektroninio pašto, o 1994 m. visas INTERNET paslaugas.

1991-1999 metais sukurtos buhalterinės apskaitos, dokumentų valdymo, periodinių leidinių prenumeratos, piniginių perlaidų kontrolės ir kitos programos, kurios įdiegtos VĮ Lietuvos pašte ir daugelyje kitų įmonių ir organizacijų.

1995 metais programavimo ir Interneto paslaugų teikimo veikla buvo išskirta į atskirą dukterinę įmonę "Kompiuterinės technologijos".

1992 m. pradėjome atstovauti olandų firmą "G&B Computers" ir tiekti į Lietuvą TORNADO markės kompiuterius bei faksus - modemus. 1993 m., pagal susitarimą su G&B Computers, patys pradėjome  surinkti TORNADO kompiuterius Lietuvoje. 1998 m. sertifikavome kompiuterių gamybą ir TORNADO kompiuterius Lietuvoje.

1995-1996 m. įkūrėme firmos filialus Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, bei kompiuterių parduotuvę - saloną Vilniuje. 1998 m. įsigijome savo patalpas ir į jas persikėlėme Vilniuje ir Šiauliuose, 1997 m. - Kaune.

2000 metais Intel korporacija mums suteikė "Intel Premier Provider" (Intel sprendimų teikėjo tinklų ir serverių srityje) vardą. Tokį statusą tuo metu turėjo tik trys Lietuvos firmos. Šis vardas suteikiamas firmoms, kurios išsiuntė į INTEL apmokymus savo specialistus ir kurie po to išlaikė INTEL organizuojamus egzaminus.

2000 metais sertifikavome kompiuterių gamybą, pardavimą ir aptarnavimą pagal ISO 9001 tarptautinį kokybės sertifikatą.

2000 metais įkūrėme specializuotą firmą kompiuterių gamybai - UAB "Jungtinė kompiuterių gamykla". Šios firmos akcininkais tapo dar devynios gerai žinomos Lietuvos kompiuterių ir telekomunikacinių paslaugų įmonės. UAB "Jungtinė kompiuterių gamykla" gamino savo akcininkams TORNADO ir EXPERT markės kompiuterius.

2000 metais iš AIVA SISTEMA filialo Šiauliuose ir "Kompiuterinių technologijų" filialo Šiauliuose įkūrėme UAB "Šiaulių AIVA SISTEMA", kuri apjungė abiejų filialų veiklą Šiauliuose ir Šiaulių regione.

2001 metais AIVA SISTEMA sudėtyje įkūrėme naują padalinį "Kompiuterių serviso ir tinklų centrą".

2002 metais iš Programavimo firmos "Kompiuterinės technologijos išskyrėme Interneto AIVA TINKLĄ ir su internetu susijusią veiklą į atskirą įmonę UAB "AIVANETAS".

2003 metais sukūrėme naujos interneto technologijos pagrindu  e-komercijos ir CRM programos AIVA 9001 pirmąją versiją ir pradėjome ją platinti komercinėms ir gamybinėms įmonėms.

2004 metais sukūrėme turinio valdymo sistemą AIVAWEB ( www.aivaweb.com) , skirta savarankiškam interneto svetainės sukūrimui ir turinio valdymo sistema AIVA TVS, skirta originalių svetainių kūrimui

2005 metais Lietuvos valstybiniame mokslo studijų fonde įdiegėme antrą, patobulintą paskolų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams išdavimo ir apskaitos programą Paskola 2, kuria naudojasi visos Lietuvos aukštosios mokyklos.

Sukūrėme originalią pagal savo technologiją ir galimybes Savivaldybių automatizuotą viso turto informacinę sistemą SATIS, veikiančia "debesų technologijos" pagrindu ir įdiegėme eilėje Lietuvos savivaldybių.

2006 metais pardavėme Interneto ryšio veiklą UAB VIGINTA ir susikoncentravome ties programų ir interneto svetainių kūrimu bei diegimu.

2007 metais sukūrėme ir įdiegėme eilėje valstybinių organizacijų, savivaldybių, ministerijų departamentų dokumentų valdymo sistemą "AIVA Dokumentai"

2008 metais pradėjome kurti verslo procesų valdymo sistema AIVA 9001. Realizavome Komercijos, Tiekimo ir Prekių apskaitos modulius skirtus prekybos įmonėms.

2009 metais realizavome ir įdiegėme Panevėžio statybos treste Internetinę paraiškų medžiagoms  iš objektų surinkimo ir tiekėjų kainų apklausų programą AIVAweb VP, o metais vėliau,- Subrangovų kainų apklausų programą AIVAweb Subrangovai, veikiančia analogiškai kaip ir tiekėjų kainų apklausų programa, tik duomenys apklausai imami iš importuojamų projektų sąmatų.

2010 metais realizavome ir įdiegėme AIVA 9001 darbų ir paslaugų valdymo modulį

2011 metais realizavome AIVA 9001 gamybos valdymo modulį .

Sukūrėme  ir įdiegėme širdies klinikoje Elite Medicale pacientų registracijos ir planavimo sistemą TORNADO Medicina.

Sukūrėme specializuota bankrutuojančių įmonių valdymo sistema AIVAweb BST.

2012 metais realizavome ir įdiegėme AIVA 9001 buhalterinės apskaitos modulį

Realizavome ir įdiegėme įmonėje "Baltic continent" buitinės technikos serviso valdymo sistemą AIVAweb 9001 Servisas.

2013 metais realizavome AIVA 9001 dokumentų valdymo modulį.

Patobulinome AIVA 9001 gamybos modulį jame įdiegę brūkšninių kodų technologiją, liečiamo ekrano technologiją gamybinių operacijų valdymui, realizavome gamybos planavimo modulį, kuris suplanuoja gamybą ir parodo gamybos kalendorinį planą Ganto diagramos pavidalų, toliau tobulinome buhalterinės apskaitos modulį.

Įdiegėme mažmeninės prekybos baldais AIVA 9001 valdymo sistemą UAB "Gintaro baldai" 46 parduotuvėse.

Sukūrėme ir įdiegėme "debesų" technologijos pagrindu dokumentų valdymo sistemą "Tornado Dokumentai"  miškų institutui.

Realizavome pilotinę AIVA 9001 versiją statybinėms įmonėms, kurioje buvo sukurti originalus sąmatų importo, konkursų ir sutarčių valdymo,  statybinių projektų planavimo, paraiškų medžiagoms ir mechanizmams  iš objektų surinkimo, tiekėjų ir subrangovų kainų apklausų, užsakymų pirkimams valdymo, darbininkų tabelių pagal projektus vedimo, projektų įvykdymo apskaitos moduliai.

2014-2015 metais toliau vystėme ir tobulinome AIVA 9001 programa. Papildėme gamybos ir planavimo funkcijas, ir pabaigėme AIVA GAMYBA programos versiją.

2016-2017 metais pabaigėme kurti AIVA 9001 programos statybinėms įmonėms versiją AIVA STATYBA. Sukūrėme praėjimo kontrolės bei įrankių apskaitos panaudojant RFID technologiją posistemes.

2018 metais laimėjome finansavimą iš Europos sąjungos fondų pagal priemonę "Intelektas" projektui "Sumani nestandartinių produktų gamybos verslo valdymo procesų automatizavimo sistema (AIVA INDUSTRY 4.0 )”

 

2021 metais AIVA 9001 platformos pagrindu sukūrėme sumanią gamybos operacijų planavimo ir gamybos užduočių paskirstymo bei apskaitos sistemą AIVA GAMYVA. Gamybos planavimo modulis suplanuoja kiekvieno gamybos užsakymo gamybos procesą kartu optimizuodmas gamybos darbo centrų užimtumą. Suplanuotas užduotis sistema automatiškai pateikia vykdytojams gamybos terminaluose per naują AIVA Produstion modulį. Darbininkai pasirenka suplanuotą užduotį ir patvirtina jos vykdymą. Kartu sistema pati, be jokio rankinio duomenų įvedimo, atieka medžiagų gamyboje pgamintos produkcijos apskaitą.

 

2022 metais AIVA 9001 platformoje  sukūrėme naują elektroninės komercijos sistemą nestandartinių gaminių užsakymui ir pardavimui Internetu.

 

2022-2023 metais sukūrėme AIVA 9001 API ir kartu su partnerais realizavome 11 ekomercijos sistemų finansuojamų iš Europos sąjungos fondų.

 

2022 metais sukūrėme gamybos užduočių paskirstymo ir apskaitos modulį gamybos terminalams Android operacinei sistemai.          

 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt