Žemiau aprašyti pagrindiniai Gamybos valdymo posistemės moduliai ir ataskaitos

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Gamybos neatitikčių registravimo ir valdymo sistema
  Gamybos planų sudarymo modulis Programa sudaro užsakytų gaminių ir gaminių reikalingų atsargų papildymui gamybos planą, o iš jo,-pusgaminių gamybos planus. Šie planai toliau naudojami tiesioginiam gamybos valdymui ir kaip ataskaitos.
  Subrangos valdymo sistema
  Gamybinių operacijų valdymo modulis Programa sudarys gaminių užsakymų operacijų vykdymo planą, suformuos gamybos užduotis ir padės kontroliuoti jų vykdymą. Automatizavę operacijų registraciją galėsite įdiegti apmokėjimo nuo atliktų darbų sistemą.
  Gamybos ataskaitos
  Nestandartinių pusgaminių medžiagų perdavimo į gamybą valdymo ir apskaitos modulis Skirtas nestandartinių pusgaminių, kurie gaminami iš medžiagų, automatiniam medžiagų surinkimui iš sandėlio, jų nurašymui bei pusgaminių pajamavimui su savikainos skaičiavimu.
  Komplektuojamų pusgaminių medžiagų pedavimo į gamybą valdymno ir apskaitos modulis. Skirtas standartinių ir nestandartinių pusgaminių, kurie gaminami iš medžiagų arba kitų pusgaminių, automatiniam komplektacijos surinkimui iš sandėlio ir jos nurašymui bei pusgaminių pajamavimui su savikainos skaičiavimu.
  Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo planšetėje modulis Telefone ar planšetėje programa pateikia vykdytojams suplanuotas gamybos užduotis, o vykdytojai pasirenka ir patvirtina jų atlikimą.
  Nestandartinių matuojamų gaminių medžiagų valdymo ir pagamintos produkcijos apskaitos modulis
  Gamybininkų darbo užmokesčio (priedų) paskaičiavimo priklausomai nuo darbo rezultatų sistema
  Gaminių surinkimo gamybos valdymo modulis Skirtas standartinių ir nestandartinių gaminių, kurie gaminami iš medžiagų bei pusgaminių, automatiniam komplektacijos surinkimui iš sandėlio ir jos nurašymui bei gaminių pajamavimui su savikainos skaičiavimu.
  Sumanus gamybos operacijų planavimo modulis "Dirbtinis intelektas" suplanuoja ir optimizuoja gamybos planus kiekvienam darbo centrui
  Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo terminale modulis Terminale programa parodo gamybos užduotis kortelėse. Vykdytojai pasirenka užduotis ir tvirtina atlikimą. Galima pamatyti sudėtingo gaminio struktūrą, registruoti gamybos trikdžius ir įrengimų gedimus
  Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo terminale modulis Terminale programa pateikia vykdytojams suplanuotas gamybos užduotis, o vykdytojai pasirenka ir patvirtina jų atlikimą. Galima registruoti gamybos trikdžius ir įrengimų gedimus.
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt