Tam kad laimėti statybos projektų konkursus reikalinga gerai pasiruošti ir tam atlikti nemažai  darbų. Tai padaryti Jums gali padėti AIVA darbo su konkursais užduočių valdymo ir kainų apklausos sistema (AIVA Statybų CRM).

Kokias valdymo  funkcijas galite automatizuoti jos pagalba ir kaip vyksta tarp jų duomenų apskuitimas  parodyta paveikslėlyje.

Statybų bendrovės, tam kad gauti naujus projektų užsakymus, turi atlikti nemažai darbų, -surinkti duomenis, apskaičiuoti darbų kainas ir suplanuoti projekto darbų grafiką, paruošti pasiūlymą ir sutartį. AIVA Statybų CRM padės Jums susitvarkyti su šiuo uždaviniu efektyviau. Galėsite rgistruoti  sistemoje visus konkursus ir kaupti apie jos duomenis. Ruošdami konkursą lengvai  suplanuosite darbus, paskirsite  vykdytojos ir terminus. Programa sudarys kiekvienam vykdytojui darbų planus ir primins apieartėjančius terminus, todėl be nereikalingo skubėjimo laiku paruošite kokybiškus pasiūlymus.

 

Tam kad pasiūlymas laimėtų, reikalinga apklausti tiekėjus ir darbų subrangovus ir gautas kainas įvertinti skaičiuojant pasiūlymo sąmatą.  AIVA CRM sistemoje galite iš projekto sąmatos tiesiogiai padaryti kainų apklausą Internetu ir gauti geriausias kainas. Programa ne tik padės Jums gauti geriausias kainas, bet ir sutaupys labai daug laiko apklausai atlikti.

Gautas tiekėjų kainas sistema įrašys į ruošiamą projekto sąmatą, kaip medžiagų savikainą ir su šiomis naujomis kainomis perkaičiuos projekto sąmatą

 

AIVA statybų CRM yra AIVA verslo valdymo sistemos (VVS) dalis, todėl, ją įdiegę, toliau galite diegti kitus, aprašytus šioje svetainėje, sistemos modulius.

AIVA statybų CRM galite įdiegti dalimis, pradedant nuo minimalių automatizuojamų funkcijų,- konkursų  registracijos bei pasiruošimo darbų valdymo sistemos, ir baigiant visų aukščiau parodytų valdymo funkcijų automatizavimu. Žemiau parodyti trys sistemos galimi diegimo variantai

AIVA statybų CRM programą galite įsigyti arba naudotis kaip paslauga Internetu mokėdami mėnesinį mokestį, kurio dydis priklauso nuo pasirenkamų programos funkcijų bei darbo vietų (kompiuterių) skaičiaus. Pasirinkite Jus dominantį planą ir gaukite naudą jau dabar.

Pirmas planas skirtas užsakovų, tiekėjų, subrangovų, konkursų ir sutarčių registracijai bei pasiruošimo konkursams užduočių planavimui ir kontrolei. Jo pagalba geriauu pasiruošite ir daugiau laimėsite projektų užsakymų

Antras planas papildomai automatizuoja medžiagų, darbų, mechanizmų įkainių katalogo sudarymą ir jo panaudojimą projektų sąmatų ruošimui, bei kompercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimo automatizavimui. Šių funkcijų automatizavimas padės greičiau paruošti projekto dokumentus.

Trečias planas papildomai automatizuoja kainų apklausų internetu ir projekto Ganto grafiko paruošimo funkcijas. Automatizavę šias funkcijas gausite geresnes kainas ir daugiau alimėsite konkursų.

AIVA statybų CRM programinės įrangos kainos 

(kainos vienai darbo vietai, kai minimum 3 vietos)

Basic

Premium

Enterprise

10 Eur /mėn.  nuoma 

arba 260 Eur/vnt įsigyjant  

20 Eur /mėn.   

arba 480 Eur/vnt įsigyjant  

25  Eur /mėn.    

arba 590 Eur/vnt įsigyjant  

Darbuotojų modulis

Darbuotojų modulis

Darbuotojų modulis

Užsakovų modulis 

Užsakovų modulis 

Užsakovų modulis 

Tiekėjų ir subrangovų modulis

Tiekėjų ir subrangovų modulis

Tiekėjų ir subrangovų modulis

Konkursų modulis

Konkursų modulis (kartu su sąmatų importo moduliu) 

Konkursų modulis (kartu su sąmatų importo moduliu)

Sutarčių su Užsakovais modulis

Sutarčių su Užsakovais modulis

Sutarčių su Užsakovais modulis

Sutarčių su Subrangovais modulis 

Sutarčių su Subrangovais modulis 

Sutarčių su Subrangovais modulis  

Užduočių valdymo modulis

Užduočių valdymo modulis 

Užduočių valdymo modulis


Įrankių, medžiagų, darbų katalogas 

Įrankių, medžiagų, darbų katalogas


AIVA sąmatų  ruošimo modulis

AIVA sąmatų ruošimo  modulis


 

Kainų apklausų Internetu modulisProjekto darbų grafiko ruošimo konkursams iš sąmatos modulis 


 Papildomų paslaugų kainos:

 Duomenų bazės iki 3 GB hostingo ir administravimo kaina 20 Eur/mėn 


Sistemos autorinės priežiūros kaina 18 Eur/Mėn. plius PVM . Už šią kainą suteikiame iki 0.5 val./mėn konsultacijų, a[mokymų bei programos naujų versijų atnaujinimo paslaugas.


Papildomų,-virš 0,5 val per mėn., apmokymų įkainis 50 Eur/val.

 

Straipsnis ar reikalingas CRM statybininkams?

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA Statybų CRM bazinė versija
  AIVA Statybų CRM pagrindinė versija
  AIVA Statybų CRM pilna versija
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt