Montavimo ir remonto darbų valdymo sistemos funkcijos ir ryšiai parodyti žemiau paveikslėlyje.

 

Kokią problemą padės Jums išspręsti AIVA montavimo- remonto darbų valdymo sistema?

 

Koks statybos- remonto darbų valdymo  automatizacijos tikslas ?

 

 

 

Daugelyje įmonių kurios atlieka nedidelius  statybos remonto darbus sąmatos sudaromos Excel, todėl daug rankinio darbo.

Kasdieninių darbų planavimas, jų paskirstymas darbininkams bei atliktų darbų registracija daugiausia atliekama rankiniu būdu, kartais pasitelkiant tokias priemones, kaip Excel programa darbų registravimui ir elektroninis paštas ataskaitų siuntimui.

Kaip rašoma viename straipsnyje šia tema, atlikti tyrimai daugelyje šalių rodo, kad viena iš laiko nuostolių priežasčių yra blogas kasdieninių darbų planavimas ir kontrolė.

 

Remonto statybos darbų valdymo automatizacijos pagrindinis  tikslas yra sumažinti darbininkų  lako nuostolius ir padidinti darbo našumą.

Tikslai:

v Sutaupyti darbų vadovų laiką kasdieninių darbų planavimui ir atlikimo valdymui, kad darbų vadovai gali geriau organizuoti darbą ir pasiekti geresnių rezultatų

v Padėti  vadovams kontroliuoti užsakymų darbų eigą kad jie  nevėluotų

v Padėti įdiegti apmokėjimo nuo atliktų darbų sistemą, kuri padėtų padidinti darbininkų suinteresuotumą darbų ir tuo pačiu jų darbo našumą.

 

       Kokią naudą gausite įdiegę AIVA darbų valdymo sistemą           

 

Kaip rašoma „Project Management System: Task Manager app & Software – FINCLOCK“, aplikacijos, kurioje darbininkas mato jam skirtas užduotis ir užmokestį, telefone panaudojimas darbo našumą padidino 25%.

O operatyvus komunikavimas per telefono aplikaciją su objektu sumažino objekto sąnaudas 2–3%.

Kasdieninė registracija atliktų darbų objekte padeda patikslinti tolimesnį projekto darbų planą, tarnauja kaip atliktų darbų įrodymas užsakovui, padeda geriau kontroliuoti projekto vykdymo eigą.

Sumažinsite iki 30% valdymo sąnaudas pasiūlymų ir sutarčių ruošimui, tiekimo valdymui, medžiagų ir darbų apskaitai

 

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Statybos ir remonto darbų automatizuota valdymo sistema Automatizuoja nedidelių sąmatų sudarymo, pasiūlymų ruošimo, darbų plano sudarymos, vykdytojų priskyrimo ir darbų apskaitos funkcijas
  Statybos ir remonto darbų automatizuota valdymo sistema Automatizuoja nedidelių sąmatų sudarymo, pasiūlymų ruošimo, darbų plano sudarymo, vykdytojų priskyrimo, darbų apskaitos, medžiagų tiekimo valdymo ir apskaitos funkcijas
  Statybos ir remonto darbų automatizuota valdymo sistema Automatizuoja nedidelių sąmatų sudarymo, pasiūlymų ruošimo, darbų plano sudarymo, vykdytojų priskyrimo, darbų apskaitos, medžiagų tiekimo valdymo ir apskaitos funkcijas bei darbo laiko kontrolės ir įrankių apskaitos funkcijas
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt