Kad efektyviai ir laiku atlikti projektų darbus, reikalingas projekto grafikas. Dėl blogo planavimo ir planų kontrolės projektų darbai užsitęsia ir neretai projektai tampa nuostolingi. Tuo tarpu, kaip aprodė vienas tyrimas   Improving construction productivity | McKinsey griežtas projekto planavimas padėjo padidinti projekto efektyvumą net 70%.  

Paruošti projekto grafiką pakankamai sunkus darbas ir čia Jums gali padėti AIVA projekto grafiko ruošimo modulis, kurios pagalba tiesiogiai iš projekto sąmatos  įrašę darbams datas nesunkiai ir greitai paruošite projekto Ganto grafiką.

Žemiau parodytas tokio grafiko pavyzdys.

AIVA projektų planavimo modulio pagalba ne tik suplanuosite ir nesunkiai, pasikeitus aplinkybėmis,  perplanuosite projektų grafikus, bet gausite projekto biudžeto planą. Iš projekto grafiko galėsite atlikti medžiagų projektui užsakymą, bei paskirstyti darbus bei registruoti darbų atlikimą.

Palyginti su kitomis dažnai naudojamomis priemonėmis projektų planavimui kaip MS Project, Open Project, Excel ir kitomis panašiomis programomis AIVA projektų planavimo modulis turi eilę privalumų. 

Į minėtas programas projekto grafikui sudaryti reikalinga įvesti nemažai duomenų, kurie jau yra projekto sąmatoje. Tai užima nemažai laiko ir didina valdymo išlaidas. Tuo tarpu AIVA programoje duomenis paimami automatiškai iš projekto sąmatos, kuri gali būti tiek importuota iš kurios nors sąmatų programos, tiek paruošta pačioje AIVA programoje. 

Antra, paruošus projekto grafiką kuria nors kita programa, kadangi grafikas nebus surištas su projekto vykdymo dalimi, tai negalite jame operatyviai matyti kaip jis vykdomas. Tuo tarpu AIVA sudarytame projekto grafike realiame laike matysite kokie darbai jau atlikti ir kada.  

Žemiau, paspaudę ant nuorodos, rasite platesnį planavimo modulio darbo aprašymą.  

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Statybos projektų kalendorinio planavimo ir projekto Ganto grafiko sudarymo modulis
 


 
LinkedIn
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt