Efektyvus Metalo Gamybos Valdymas su AIVA Sistema

Metalo gamybos įmonės dažnai susiduria su šiais valdymo iššūkiais:

  • Nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimas: Tikslumo trūkumas lemia arba per dideles kainas (prarandami užsakymai), arba per mažas kainas (nuostoliai).
  • Gamybos planavimas: Sunku efektyviai planuoti ir valdyti vienetinius ar mažomis partijomis gaminamus gaminius.
  • Darbų apskaita: Nepakankama gamybos operacijų apskaita sukelia resursų prastovas ir mažina našumą.
  • Darbuotojų skatinimo sistema: Efektyvios ir skaidrios skatinimo sistemos trūkumas.

AIVA automatizuota darbo su klientais ir gamybos valdymo sistema gali padėti išspręsti šias problemas, padidindama tikslumą, efektyvumą ir našumą.

Tai vienintelė rinkoje sistema, pritaikyta nestandartinių metalo gaminių užsakymų priėmimui ir gamybos valdymui. Mūsų sistema jau įdiegta įvairiose metalo gamybos įmonėse, gaminančiose metalines detales, konteinerius, stalus ir statybines konstrukcijas.

Žemiau paveikslėlyje kokias pagrindines valdymo funkcijas kokios darbo vietose galėsite automatizuoti AIVA programinės įrangos pagalba.

 

Sistemos Privalumai

Įdiegę AIVA gamybos valdymo sistemą savo įmonėje, galėsite:

  • Sumažinti valdymo sąnaudas
  • Padidinti gamybos efektyvumą
  • Padidinti pardavimų apimtį ir pelną

Sistema automatizuoja ne tik apskaitą, bet ir pačius valdymo procesus, apimančius visus įmonės padalinius ir darbuotojus.

Sistemos Diegimas

Galite pradėti diegti sistemą nuo jums aktualiausių valdymo procesų automatizavimo. Štai keturi baziniai sistemos diegimo variantai:

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų ir medžiagų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, medžiagų tiekimo ir galdymo gamyboje bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų ir operacijų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo, registracijos bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų, operacijų ir medžiagų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo, registracijos, medžiagų tiekimo ir galdymo gamyboje bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
  Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo ir pagamintos produkcijos apskaitos procesus
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt