Efektyvus Mašinų Gamybos Valdymas su AIVA

Mašinų gamybos įmonės dažnai susiduria su gaminių komplektavimo keitimo užsakant mašinas pgal kloentų pageidavimus, gamybos kainos apskaičiavimo, sudėtingų gaminių gamybos planavimo  iššūkiais.

Dėl  metalų kainų rinkoje kitimo reikalinga dažnai apklausti tiekėjus ir perskaičiuti gaminių kainas,netikslus skaičiavimai gali lemti nuostolius arba prarastus užsakymus.

Ganybos planavimui Įmonės dažnai naudojasi Excel programa, tačiau tai užima daug laiko.

Įdiekite AIVA gamybos procesų valdymo sistemą  ir galėsite išspręsti ne tik kainos skaičiavimo, bet ir kitas gamybos bei tiekimo valdymo problemas.

Optimizuokite Vadybininkų Darbą su Klientais

 • Sutaupysite iki 90% laiko užsakymų kainos skaičiavimui, komercinių pasiūlymų ruošimui ir siuntimui, užsakymų perdavimui į gamybą.
 • Sukaupsite klientų ir darbo su klientais duomenų bazę. Analizuodami ataskaitas galėsite nustatyti geriausius klientus, geriausiai ir blogiausiai parduodamus gaminius.
 • Surinksite daugiau klientų – programa informuoja esamus ir potencialius klientus apie naujus gaminius, pardavimo akcijas, padeda planuoti kontaktus su klientais, primena apie jų vykdymą.
 • Įdiegsite apmokėjimo nuo asmeninių pardavimų pelno sistemą vadybininkams – programa automatiškai paskaičiuos atlyginimą be papildomų duomenų įvedimo.
 • Galėsite sukurti E-komercijos sistemą Jūsų gaminamų mašinų  užsakymui su konfigūravimo galimybėmis  per interneto svetainę, panaudodami tą pačią duomenų bazę kaip ir vadybininkai, todėl nereikės kurti dviejų duomenų bazių, o užsakymai iš svetainės pateks tiesiogiai į gamybos planą.

[Plačiau apie AIVA darbo su klientais sprendimus skaitykite....]

Optimizuosite Medžiagų Tiekimą

 • Sutaupysite 90% laiko medžiagų poreikio apskaičiavimui, kainų apklausai ir užsakymui – programa apskaičiuos medžiagų poreikį, suformuos užsakymus tiekėjams, o gavus medžiagas, tereikės tik patvirtinti jų gavimą.
 • Sumažinsite išlaidas medžiagoms – galėsite internetu apklausti daugiau tiekėjų ir gauti mažesnes kainas.

[Plačiau apie AIVA medžiagų tiekimo valdymo sprendimus skaitykite...]

Optimizuokite Gamybos Planų Sudarymą ir Vykdymo Kontrolę

 • Taupysite laiką planų sudarymui – programa automatiškai sudarys įvairaus surinkimo lygio pusgaminių ir galutinių gaminių surinkimo planus iš klientų užsakymų ir pagal sandėlio normas.
 • Padidinsite gamybos efektyvumą – programa parodys gamybos siauras vietas, leisdama iš anksto imtis priemonių ir nepavėluoti su užsakymų įvykdymu.
 • Sumažinsite vėlavimus – programa planuos gamybą taip, kad spėtumėte pagaminti sutartais terminais.

[Plačiau apie AIVA sprendimus gamybos planavimui skaitykite:  Gamybos planų sudarymo modulis ; Sumanus gamybos operacijų planavimo modulis ]

Optimizuokite Medžiagų ir pusgaminių Valdymą Gamyboje

 • Padidinsite gamybos efektyvumą – programa parodys, kada reikia pristatyti medžiagas darbo centrams, sumažindama prastovas.
 • Sumažinsite darbo sąnaudas – programa automatiškai nurašys medžiagas ir užpajamuos gaminius, kai darbininkai patvirtins savo operacijos atlikimą.
 • Mažiau klaidų dėl netinkamai panaudotų medžiagų – programa parodys, kokių medžiagų reikia, o skenuojant galėsite sutikrinti, ar nepadarėte klaidos.

[Plačiau apie AIVA medžiagų valdymo sprendimus standartininių ir nestandartinių pusgaminių bei galutinių gaminių surinkimo skaitykite: Gamybos moduliai ]

Optimizuokite Gamybos Užduočių Valdymą

 • Tolygiau apkrausite darbuotojus – programa paskirstys užduotis, todėl meistrams ir cechų vadovams nebereikės jų skirstyti patiems.
 • Realus laiko darbų apskaita – darbuotojui pasirinkus užduotį, programa užregistruos operacijos vykdymo pradžią ir pabaigą, automatiškai skaičiuodama atlyginimą.
 • Lengvai įdiegsite apmokėjimo nuo atliktų operacijų sistemą – programa skaičiuos atlyginimą automatiškai.

[Plačiau apie AIVA gamybos operacijų valdymo sprendimus skaitykite Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo terminale modulis  ]

Optimizuokite Logistikos ir Sandėlių Apskaitos Procesus

 • Sumažinsite darbo sąnaudas – sandėlininkui pasirinkus užsakymą, programa automatiškai surinks užsakytus gaminius iš sandėlio, suformuos išvežimo važtaraščius, sąskaitas-faktūras ir CMR ir nurašys gaminius iš sandėlio.

[Plačiau apie AIVA sandėlio apskaitos funkcijas skaitykite skaitykite...]

Sumažinsite Darbo Laiko Nuostolius Dėl Vėlavimų

 • Vienoje valdymo sistemoje galėsite automatizuoti darbuotojų atvykimo ir išvykimo laiko kontrolės bei darbo laiko apskaitos funkcijas.

[Plačiau apie praėjimo kontrolės ir laiko apskaitos sprendimus skaitykite skaitykite...  ]

AIVA Programinės Įrangos Nuomos Planai

Pasirinkite jums tinkamiausią planą ir pritaikykite jį pagal savo poreikius.

Sistemos veikimui reikalingos paslaugos:

 • Sistemos duomenų bazės iki 5 GB hostingas ir administravimas – 25 Eur/mėn. + PVM
 • Sistemos aptarnavimas – programos atnaujinimai, apmokymai ir konsultacijos iki 0,5 valandos per mėn. – 18 Eur/mėn. + PVM.

Papildomi moduliai: Papildomai galite užsakyti kitus AIVA modulius, kurių nėra planuose. Juos rasite čia.

Pradėkite Dabar!

Įsidiekite AIVA gamybos valdymo sistemą ir pamatykite, kaip mūsų sprendimai gali transformuoti jūsų verslą. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Kontaktai:

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Įrengimų gamybos valdymo sistema- darbas su klientais, teikimo valdymas, gamybos planų sudarymas ir apskaita gamyboje
  Sumani įrengimų gamybos valdymo sistema
  Sumani įrengimų gamybos valdymo sistema -darbas su klientais, gamybos planavimas ir gamybos užduočių valdymas
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt