Ar susiduriate su sudėtingais projektinių laiptų kainų skaičiavimais, daug darbo reikalaujančia medžiagų apskaita? Ar nuolatiniai gamybos perplanavimai dėl skubių užsakymų ir vėluojančių medžiagų daro chaosą jūsų gamybos procesuose? Ar sunku suvaldyti laiptų matavimo ir  montavimo darbus pas klientus?

AIVA Gamybos valdymo sistema - tai sprendimas visoms jūsų gamybos problemoms! 

Automatizavę  laiptų kainų skaičiavimą, medžiagų užsakymą, gamybos planavimą bei gamybos užduočių paskirstymą ir kontrolę,  sumažinsite gamyboje  laiko švaistymą dėl medžiagų vėlavimo ir nelaiku paskirstytų užduočių, greičiau atliksite klientų užsakymus.

Turėdame sprendimus ir didelę patirtį įvairių nestandartinių gaminių užsakymo, kainos skaičiavimo ir gamybos valdymo srityje, todėl galime pasiūlyti Jums geriausią rinkoje sprendimą

Mūsų sistema apiema praktiškai visas įmonės valdymo sritis. Pagrindiniai sistemos moduliai ir jų funkcijos parodytos žemiau paveikslėlyje.

Sistemą galima diegtis ir nepilnoje sudėtyje ir vėliau, prireikus, papildyti naujais moduliais. Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimui:

Pateikiami žinomi įvairūs sprendimai, iš kurių galite pasiseamti savo projektui įdėjų.
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt