Maisto gamybos įmonės paprastai gamina kas dieną šviežius produktus pardavimui savose arba kitų įmonių parduotuvėse. Todėl tokių įmonių pagrindiniai iššūkiai yra gamybos planų sudarymas kiekvienai dienai įvertinant praeitos dienos produkcijos pardavimus, logistikos tarp gamybos ir parduotuvių valdymas, darbuotojų darbų apskaita ir atlyginimų skaičiavimas. Didesnės maisto gamybos įmonės dar susiduria su  pusgaminių apskaita, bei darbo su užsakovais,- įmonėmis bei fiziniais asmenimis valdymu.

Visų aukščiau paminėtų ir kitų valdymo funkcijų neautomatizuotas atlikimas reikalauja nemažai laiko, todėl didėja valdymo išlaidos, brangsta produkcija kas atsiliepia jos konkurencingumui.

Automatizuokite  įmonės valdymo procesus su AIVA 9001 sistema ir taip sumažinsite valdymo išlaidas, padidinsite gamybos efektyvumą.

Žemiau paveikslėlyje parodytos pagrindinės sistemos pagalba  automatizuojamos funkcijos ir kokias  darbo vietas galėsite automatizuoti įdiegę šią sistemą.

 

Kodėl AIVA?

AIVA 9001 sistemos privalumas palyginti su plačiai paplitusiomis buhalterinės apskaitos programomis , kad ji automatizuoja ne tik apskaitą, bet ir pačius valdymo procesus ir apima praktiškai visus įmonės padalinius ir darbuotojus.  

Jei lyginti su kitomis gamybos valdymo sistemomis tai mūsų sistemos privalumas yra automatinis gamybos  planavimas ir užduočių paskirstymas vykdytojams, didesnis negu kituose sistemuose automatizavimo gylis.

Kokia nauda?

Automatizavę visus įmonės  valdymo procesus, dėl jų sinergijos gausite papildomą naudą. Be to, atkris skirtingų sistemų integracijos išlaidos, bei bus mažesnės  programinės įrangos eksploatacijos išlaidos.

Kaip įsidiegti?

Automatizavimui reikalinga AIVA programinės įrangos licenciją  galite įsigyti už vienkartinį mokestį arba naudotis sistema kaip paslauga  Internetu, mokėdami nedidelį mėnesinį mokestį.

Žemiau rasite tris  sistemos diegimo variantus, viena mažai įmonei, o kitą -vidutinei įmonei, trečią,- didelei įmonei.

Papildomai, galime Jums sukurti elektroninę parduotuvę, kuri duomenis imtų tiesiogai iš sistemos duomenų bazės, o užsakymus tiesiogiai įrašytų į gamybos valdymo sistemą vykdymui.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Gamybos, tiekimo ir logistikos valdymo bei pardavimų parduotuvėje apskaitos automatizuota sistema mažai įmonei Automatizuojamos pagrindinės planų sudarymo, gamybos, logistikos ir tiekimo valdymo, pardavimų parduotuvėje apskaitos funkcijos
  Gamybos, tiekimo ir logistikos valdymo bei pardavimų parduotuvėse apskaitos automatizuota sistema vidutinei įmonei Automatizuojamos planų sudarymo, operacijų planavimo ir užduočių paskirstymo, gamybos, logistikos ir tiekimo valdymo, pardavimų parduotuvėse apskaitos funkcijos
  Gamybos, tiekimo ir logistikos valdymo bei pardavimų parduotuvėse apskaitos automatizuota sistema didelei įmonei Automatizuojamos gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo ir užduočių paskirstymo, gamybos, logistikos ir tiekimo valdymo, pardavimų parduotuvėse apskaitos, aktyvaus darbo su išorės klientais, darbo laiko bei įrengimų kontrolės ir apskaitos, funkcijos. Naudojamos kaupiklių- skenerių aplikacijos.
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt