Ar susiduriate su sudėtingais medinių ir skydinių namelių projektų skaičiavimais, daug darbo reikalaujančia medžiagų apskaita? Ar nuolatiniai gamybos perplanavimai dėl skubių užsakymų ir vėluojančių medžiagų daro chaosą jūsų gamybos procesuose?

AIVA Gamybos valdymo sistema - tai sprendimas visoms jūsų gamybos problemoms! 

Automatizavę  medinių ir skydinių namelių kainų skaičiavimą, medžiagų užsakymą, gamybos planavimą bei gamybos užduočių paskirstymą ir kontrolę,  sumažinsite gamyboje  laiko švaistymą dėl medžiagų vėlavimo ir nelaiku paskirstytų užduočių, greičiau atliksite klientų užsakymus.

Jei naudojate medinių ir skydinių namelių projektavimo programą, galėsite iš jos importuoti projektų duomenis. Šiuos duomenis programa panaudos gamybos valdymui,- planavimui, medžiagų ir operacijų apskaitai. Medžiagų ir darbų apskaitą programa atliks automatiškai, kai darbininkas terminale  patvirtins programos jam pateiktos užduoties atlikimą.

Mūsų klientų tarpe yra medinių ir skydinių namelių gamintojai. Todėl, turėdami tokią patirtį, galime pasiūlyti Jums geriausią rinkoje sprendimą Jūsų įmonės verslo procesų automatizavimui.

Įdiegę AIVA programinę įranga:

Galėsite sukurti namų projektinių sprendimų katalogą, su namelių detalių, medžiagų, gamybinių operacijų, darbų aprašymais bei namelių detalių charakteristikų skaičiavimo formulėmis.

 

CRM programos dalis leis užfiksuoti visus potencialius ir esamus klientus, padės planuoti ir nepamiršti nei vieno kontakto. Programos pagalba galėsite suformuoti komercinius pasiūlymus klientams, paskaičiuoti projekto gamybos savikainą ir kainą.  

Lengvai iš klientų užsakymų sudarysite projektavimo darbų ir gamybos planus.

Iš projektavimo darbų plano  konstruktoriai galės užregistruoti savo darbų įvykdymą, bei importuoti suprojektuotų namelių specifikacijų failus į duomenų bazę.

 Be papildomo duomenų įvedimo programa jums sudarys medinių detalių supjovimo ir namelių surinkimo gamybos planus.

Pasirinkus kliento užsakymą, programa paskaičiuos trūkstama namelių komplektaciją ir suformuos užsakymus tiekėjams, o surinkime  parodys ką paimti iš sandėlio kiekvienam projektui.  

 

Programa iš klientų užsakymų, be papildomo rankinio duomenų įvedimo, pati sudarys gamybos operacijų vykdymo planą, parodys ar laiku įvykdysime užsakymus, kurie užsakymai vėluos, sudarys užsakymų vykdymo eilę kiekvienam darbo centrui.

Darbuotojai gavę užduotis atsižymės kada jas pradėjo ir kada pabaigė, o programa atliks visą kitą darbą- apskaičiuos užduoties vykdymo laiką, paskaičiuos atlyginimus darbininkams, nurašys medžiagas ir užpajamuos detales, o po to jas nurašys ir užpajamuos surinktus namukus išvežimui.

 

Vadovams programa padės kontroliuoti klientų užsakymų vykdymo eigą ir nepavėluoti su jų įvykdymu. Programa padės įdiegti apmokėjimo nuo išdirbio sistemą ir taip padidinti darbininkų suinteresuotumą darbu. Planavimo sistema sumažins užslėptas gamybos resursų prastovas dėl pastoviai susidarančių "butelio kakliukų" ir padidins viso gamybos efektyvumą 10-20%.

Įdiegus AIVA programa beveik nebeliks darbo apskaitininkams, nes visą gamybos apskaitą atlieka programa, kai darbininkai registruoja jiems duotų užduočių atlikimą.

Priklausomai nuo savo poreikių galite AIVA gamybos valdymo sistemą galite diegti visą arba tik tą jos dalį, kuri Jums aktualiausia šiuo metu. Vėliau galėsite papildyti kitais programos moduliais

Žemiau du sistemos variantai- pilnas ir dalinis.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA gamybos valdymo sistemos mažai įmonei
  AIVA sumani gamybos valdymo sistema didelei įmonei
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt