Daugelyje gamybos  įmonių duomenis apie įmonės gaminius-aprašymus, kainas, gamybos technologiją, medžiagas, laikomi keliose vietose- Excel failuose, Interneto svetainės turinio valdymo sistemos duomenų bazėje, buhalterinės apskaitos programoje. Dėl dubliavimo atsiranda papildomos laiko sąnaudos visose vietose atnaujinti duomenis, padidėja klaidų tikimybė, daugiau laiko sugaištama informacijos paieškai.

AIVA gamybos valdymo sistemoje  galima sukurti vieningą gamybos duomenų bazę, kur būtų laikoma visa informacija apie įmonės gaminius, jų gamybos technologiją, medžiagas, gamybos operacijas ir joms naudojamus įrengimus.

Standartiniams gaminiams galima įvesti pavadinimus, kodus, barkodus, mažmenines ir didmenines bei individulias klientų kainas, bei kainas pagal regionus, gaminio tekstinį aprašymą, nuotraukas ir video  bei brėžinių failus.

AIVA sprendimas originalus tuo kad į duomenų bazę galima įvesti duomenis ne tik apie standartinius gaminius, bet taip pat aprašyti nestandartinių gaminių gamybos modelį, kurio pagalba galima lengvai suformuoti užsakomų pagal kliento pageidavimus gaminių aprašymą gamybai ir paskaičiuoti jo gamybos kainą. Gaminio modelyje aprašomi variantai  iš kokių medžiagų gali būti gaminamas šis nestandartinis gaminys, kokios  gali būti panaudotos gamybinės operacijos, kokie jo gali būti komplektacijos variantai, kaip nuo gaminio išmatavimų ir medžiagų priklauso reikalingų pagaminti gaminiui detalių išmatavimai ir medžiagos, kaip nuo gaminio ir detalių išmatavimų apskaičiuoti reikalingų medžiagų kiekius bei operacijų trukmes ( Daugiau apie AIVA programos  gaminių aprašymo galimybes )

 Gaminių duomenų bazės valdymo sistema susideda iš programinės įrangos ir duomenų bazės. Programinė įranga susideda iš programos modulių parodytų pav.

Gaminių duomenų bazę galima sudaryti programos pagalba tiek rankiniu būdų įvedant duomenis tiek juos importuojant iš kitomis sistemomis paruoštų failų.

Ši gaminių duomenų  bazė toliau gali būti  naudojama naujienlaiškių siuntimui apie naujus gaminius ir gaminių kainas, komercinių pasiūlymų ruošimui, nestandartinių gaminių gamybos kainos skaičiavimui, Interneto svetainei su e- komercijos sistemai sukurti, medžiagų užsakymui, staklių aptarnavimo valdymui.

AIVA katalogo modulyje yra funkcijos rankiniam duomenų įvedimui, redagavimui bei importui iš Excel failų. Išvystyta redagavimo teisių sistema, suformuojamos ataskaitos, bei gaminių technologinės kortelės (žr. pav.)

Vieningos gamybos duomenų bazės sukūrimo  nauda ir AIVA sprendimo privalumai

AIVA sprendimas padeda su mažiausiomis sąnaudomis sukurti ir palaikyti vieningą įmonės duomenų bazę, kurios pagalba toliau galima automatizuoti visus įmonės valdymo procesus.

Dirbant su AIVA programa vienoje vietoje kaupiami ir saugomi visi duomenys apie įmonės gaminamus ir pagaminus gaminius ir jų gamybos technologija todėl nebelieka duomenų dubliavimosi įvairiose vietose- konstruktorių biure, komercijos skyriuje, gamyboje, tiekime, sandėlyje. Tai padeda išvengti duomenų įvedimo klaidų, taupo laiką duomenų įvedimui (įrašymui) bei paieškai.

AIVA gaminių duomenų bazės sukūrimo programinė įranga turi daug privalumų, kurių nerasite kitose programose: 

  • Programos  pagalba kataloge galima  aprašyti ne tik standartinių, bet ir nestandartinių,- pritaikomų klientų poreikiams ar projektinių, gaminių gamybą, todėl
  • Programa leidžia sumodeliuoti kataloge praktiškai bet kokių gaminių gamybą, todėl programa tampa lengvai adaptuojama konkrečiai įmonei
  • Neprarandami duomenys apie pagamintus nestandartinius  gaminius, kurių gali prireikti jei klientas vėl užsakys tokius pat gaminius.
  • Katalogo modulyje yra daug funkcijų, kurios palengvina jo sudarymą ir papildymą-duomenų importas iš Excel ir XML  failų, esamų katalogo pozicijų su aprašymais kopijavimas naujoms pozicijoms sukurti, išvystyta paieškos sistema, galimybė sukurti naujus laukus objektų aprašymui, skaičiavimo formulių įvedimas, nuotraukų ir kitų failų įkėlimas ir kt.
  • Katalogo programa užtikrina duomenų saugumą- teisių darbuotojams sistema redagavimui ir žiūrėjimui, log failų sistema, kuri leidžia atsekti kas padarė pakeitimus kataloge
  • Katalogo prie gaminių ir medžiagų rodoma sandėlio ir užsakymų informacija, kas pagreitina reikiamos informacijos paiešką.
  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Gamybos normatyvinės DB sukūrimo ir administravimo sistema Basic Modulio paalba sudaromas standartinių gaminių katalogas bei sukuriami nestandartinių gamnių užsakymui reikalingi gaminių tipų modeliai
  Gamybos normatyvinės DB sukūrimo ir administravimo sistema Optimum
  Gamybos normatyvinės DB sukūrimo ir administravimo sistema Premium
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt