Daugelyje gamybinių įmonių, ypač kurios užsiima nestandartine gamyba,  Interneto svetainės neturi realizuotų e-komercijos funkcijų. Geriausiu atveju, galima užduoti tik klausimą, kuris ateina vadybininkams kaip elektroninis laiškas, todėl neretai “pražiūrimas” . Užsakovai neturi galimybės patys suformuoti užsakymus ir matyti jų vykdymo eigą, o tai kartais tampa priežastimi kad užsakovai pasirenka kitą tiekėją su kuriuo dirbti paprasčiau.

 AIVA e-komercijos platformos pagrindu galime realizuoti klientų savitarnos sprendimą, kur   duomenis bus imami tiesiogiai iš AIVA duomenų bazės, Klientai galės pasirinkti ir užsakyti  tiek standartinius gaminius tiek nestandartinius juos sukonfigūruodami pagal savo poreikius.

Nestandartinių gaminių užsakymo atveju pasirenkus gaminio tipą, programa parodo kokias  jo charakteristikas galima įvesti ar pasirinkti, o kai klientas jas įveda, paskaičiuos užsakomų gaminių gamybos savikainą, o iš jos  užsakomų gaminių kainą, kurią ir parodys klientu.

Klientui patvirtinus  užsakymą, programa jį užregistruoja duomenų bazėje ir parodo vadybininkams Internetinių užsakymų sąraše, iš kurios vadybininkas  gali nusiųsti užsakymo patvirtinimą klientui bei perduoti užsakymą į gamybos planą vykdymui.

Standartinių gaminių,  kurie yra sandėlyje, apmokėti užsakymai iš E-parduotuvės iš karto įrašomi į sandėlio užsakymų išdavimui sąrašą. Pasirinkus tokį užsakymą, sandėlininkui tereikia tik duoti komanda atspausdinti važtaraštį ar sąskaitą-faktūrą. Programa surenka gaminius iš sandėlio ir juos nurašo.

Jei klientas nenori iš karto padaryti užsakymą, jis gali per Interneto svetainę patikusiam gaminiui registruoti paklausimą. Paklausimai rodomi AIVA CRM modulyje Internetinių paklausimų sąraše. Pasirinkus paklausimą galima paruošti ir išsiųsti iš sistemos komercinį pasiūlymą, kuris taip pat bus matomas klientui ir Interneto svetainėje.

Interneto svetainėje taip pat suformuojama užsakymo vykdymo eigos ataskaita.

 

Kodėl Jums pasirinkti AIVA e-komercijos gamybai sprendimą

Per AIVA E-komercijos sistemą galima užsakyti ne tik standartinius gaminius, bet ir nestandartinius-įvedant ir apsirenkant jų charakteristikų reikšmes, bei  paskaičiuojant gamybos kainą.

Plačios gamino aprašymo galimybėmis,- nuotraukos, gaminio charakteristikos, komplektavimas daugialygiais pusgaminiais ir pan.

Plačiosgaminių kainų skaičiavimo ir dodymo galimybės,-pagal formules,  nuo pardavimo apimčių, nuo užsakomų kiekių, individualios kiekvienam klientui.

Gaminių aprašymus panaudosite ne tik Interneto svetainėje, bet ir kitiems tikslams:  rinkodarai  - naujienlaiškių apie gaminius siuntimui, bei  komercinių pasiūlymų ruošimui.

 E-komercijos sprendimas Jums sutaupys vadybininkų laiką nestandartinių gaminių kainos skaičiavimui ir pasiūlymų ruošimui.

 

·        

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Siūlome sukurti klientų savitarnos sprendimą kartu su gamybos valdymo sistema
  Standartinių ir Nestandartinių gaminių užsakymo per Interneto svetainę, perdavimo į gamybą ir vykdymo ataskaitų pateikimo Interneto svetainėje procesų valdymo sistemos sukūrimas
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt